Проект QIRIMYOUNG – це освітньо-практичний проект, адаптований до потреб кримськотатарської молоді у контексті теперішніх реформ в українському суспільстві.

General information
Status Active
Type Organization
Purpose Crowdfinding
Budget N/A
Staff N/A
Website N/A
Date created N/A

Основна місія такої ініціативи – підготувати професійну еліту кримськотатарської молоді до деокупації Криму.

«Перед кримськотатарським народом стоїть не лише завдання збереження своєї ідентичності, але й розвитку як корінного народу Криму. Одним із важливих напрямків у цьому аспекті має стати підготовка кваліфікованих спеціалістів. Саме освіта є запорукою професійного розвитку нашого народу, який прагне до самовизначення. Кримські татари є потужним потенціалом для досягнення високого рівня професіоналізму в політичній, економічній, соціальній, культурній та інших сферах суспільного життя. Водночас важливо розвивати лідерські здібності, управлінські навички та критичне мислення серед кримськотатарської молоді», – сказала Еміне Джапарова, перший заступник Міністра інформації України з питань політики.

Довідка: реалізацію проекту QIRIMYOUNG здійснює громадська організація «Клуб Люм’єр» у партнерстві з німецькою організацією InterkulturellesNetzwerk e.V. Проект спрямований на активне залучення кримськотатарської молоді до громадського життя сучасного українського суспільства та передбачає організацію спільних європейсько-українських молодіжних зустрічей для обміну досвідом, спільного планування та реалізації проектів, застосування європейських практик у владних структурах.

Культура, Мова